محصولات جدید

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • New
  2,000,000 ریال

  لامپ UVC ( یو وی سی) با توان 8 وات مخصوص ضدعفونی و استریل هوا - سطوح و آب محصولی از شرکت فیلیپس( ساخت لهستان) می باشد. طول موج این لامپ 254 نانومتر و عاری از ازون است. از مدل لامپ برای از بین بردن میکروب ها - ویروس ها و ... استفاده می شود و توجه داشته باشید که در هنگام استفاده هیچ موجودی حتی ماهی نباید در معرض این لامپ قرار بگیرد.

  موجود نیست
 • New
  2,000,000 ریال

  لامپ UVC ( یو وی سی) با توان 8 وات مخصوص ضدعفونی و استریل هوا - سطوح و آب محصولی از شرکت اسرام ( ساخت ایتالیا) می باشد. طول موج این لامپ 254 نانومتر و عاری از ازون است. از مدل لامپ برای از بین بردن میکروب ها - ویروس ها و ... استفاده می شود و توجه داشته باشید که در هنگام استفاده هیچ موجودی حتی ماهی نباید در معرض این لامپ قرار بگیرد.

  موجود نیست
 • New
  3,400,000 ریال

  لامپ UVC با توان 15 وات مخصوص ضدعفونی آب - هوا - سطوح و ... محصولی از شرکت اسرام ( ساخت روسیه) می باشد. طول موج این لامپ 254 نانومتر بوده و عاری از ازون می باشد و طول عمری در حدود 9000 ساعت دارد. کاربرد اصلی این لامپ برای از بین بردن میکروب ها - ویروس ها و نیز گندزدایی محیط استفاده می شود.

  موجود نیست
 • New
  1,450,000 ریال

  لامپ مهتابی UVA با توان 15 وات و طول موج 350 الی 400 نانومتر محصولی از شرکت فیلیپس می باشد که در درمان برخی بیماری ها و نیز پرورش گل و پرنده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این مدل لامپ در مهرسازی ها و نیز دستگاه های حشره کش استفاده می شود.

  موجود است
 • New
  1,990,000 ریال

  لامپ UVC ( یو وی سی) با توان 6 وات مخصوص ضدعفونی و استریل هوا - سطوح و آب محصولی از شرکت اسرام ( ساخت ایتالیا) می باشد. طول موج این لامپ 254 نانومتر و عاری از ازون است. از مدل لامپ برای از بین بردن میکروب ها - ویروس ها و ... استفاده می شود و توجه داشته باشید که در هنگام استفاده هیچ موجودی حتی ماهی نباید در معرض این لامپ قرار بگیرد.

  موجود نیست
 • New
  1,500,000 ریال

  لامپ مهتابی UVC با توان 30 وات و اندازه 90 سانتی متر مخصوص ضدعفونی و میکروب زدایی هوا و آب محصولی از شرکت مصباح می باشد. این لامپ ساخت کشور چین است. توجه داشته باشید که به دلیل کشندگی بالای این لامپ در هنگام استفاده از آن نباید در معرض آن قرار بگیرید.

  موجود نیست
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

برندهای ما