logo-samandehi

تشخیص لامپ های خودرویی اسرام اصلی از تقلبی

تشخیص لامپ های خودرویی اسرام اصلی از تقلبی

اسرام از برندهای شناخته شده در صنعت لامپ می باشد که با تکنولوژی های متعدد مخصوصا در بخش خودرویی باعث شده جذابیت خرید و استفاده از این لامپ به شدت بالا برود و از طرفی سودجویان زیادی هستند که با ارائه لامپ های تقلبی در بسته بندی اسرام سعی در کلاه برداری هستند. حال می خواهیم بررسی کنیم چگونه لامپ اسرام را از لامپ تقلبی آن تشخیص دهیم ؟

اولین روش  توجه به بسته بندی لامپ می باشد . بسته بندی لامپ های اسرام اصلی از کیفیت چاپ بالایی برخوردار هستند. همچنین شرکت اسرام به صورت مکرر بسته بندی های خود را تغییر می دهد ولی این روش مطمئنی برای تشخیص نیست .

دومین روش توجه به جنس بدنه (استیل) و اطلاعات درج شده  روی لامپ می باشد. که این روش هم با توجه به دستگاه های لیزر موجود در بازار کمی سخت به نظر می رسد.

روشی که ما به شما پیشنهاد می کنیم خرید از فروشگاه های معتبر و همچنین بالا بردن اطلاعات خود در خصوص لامپ های اسرام می باشد.برای مثال مشتری قصد خرید لامپ H7 (دو فیش ) با نور بالا را دارد و اگر اطلاعات درستی در خصوص این لامپ نداشته باشد ممکن لامپ H7 با توان 100 وات را تهیه کند که در ارتباط با خرید ایشان باید عرض شود شرکت اسرام لامپ H7 با توان 100 وات اصلا تولید نکرده است !

در خصوص لامپ های نایت این شرکت Laser - Unlimited نیز باید عرض شود با توجه به نوع حباب این لامپ ها تاکنون تقلبی آن در بازار مشاهده نشده است .

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

برندهای ما