مشکل روشنایی در تویوتا کمری و خودروهایی با چراغ تلسکوپی

مشکل روشنایی در تویوتا کمری و خودروهایی با چراغ تلسکوپی

با توجه به تلسکوپی بودن چراغ جلو تویوتا کمری اکثر دارندگان این خودرو از میزان روشنایی آن ناراضی هستند که در این پست قصد داریم تا این مشکل تاحد زیادی حل نمائیم. لامپ نورپایین این خودرو H7 می باشد و تسلکوپی بودن چراغ باعث شده دید کمتر شود . پرهزینه ترین راه برای حل این مشکل استفاده از لامپ های زنون اسرام یا فیلپیس است که حدود 1 میلیون تومان هزینه دارد و قیمت هر لامپ آن بالای 200 هزار تومان می باشد. (به هیچ عنوان از لامپ های زنون چینی استفاده نکنید.)

اما کم هزینه ترین راه برای حل این مشکل استفاده از لامپ های نایت بریکر لیزر - نایت بریکر انلیمیتد - نایت ریسر -سیلور استار و چهارفصل می باشد. با توجه به عمر لامپ های نایت بریکر و نایت ریسر توصیه می شود از این لامپ ها در نوربالا خودرو استفاده شود.

لامپ سیلور استار 60 درصد روشنایی بیشتری نسبت به لامپ استاندارد دارد و با توجه به طول عمر آن گزینه مناسبی محسوب می شود. همچنین لامپ چهارفصل نیز با 30 درصد روشنایی بیشتر و طول عمری تقریبا برابر با لامپ استاندارد نیز گزینه مناسبی می باشد اما چون نور زردتری نسبت به لامپ استاندارد دارد موردتوجه قرار نمی گیرد.

740نظر